Uluslararası Medya Takibi

Uluslararası Medya Takibi
Uluslararası Medya Takibi 2021

MTM, dünya basınında kendilerini, rakiplerini ya da sektörünü takip etmek isteyen kurumların ihtiyacına yanıt verecek şekilde organize olmuştur. 2006 yılında Almanya’da açtığı şube ile MTM, hem Avrupa’daki gelişmeleri yakından takip etmekte hem de kurumların çeşitli ülkelerde talep ettiği medya takip hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca Azerbaycan’da “Media Təqib Mərkəzi” olarak hizmet vermektedir.

Yabancı medya takibi konusunda önemli adımlar atan MTM, yurtdışındaki çeşitli medya takip şirketleri ile yürüttüğü işbirlikleriyle, bir yandan Türkiye’deki firmalara dış basın takibi konusunda servis verirken, diğer yandan da yabancı kurumların Türk medyasındaki takip ihtiyacına cevap vermektedir.

FİBEP üyesi olan MTM, yüzlerce global çözüm ortağı sayesinde yurtdışındaki yazılı basın ve TV takibi yapabilirken; Yurtdışı internet basınında 196 ülkede, 187 farklı dilde, toplam 150 milyon internet sitesini eş zamanlı takip ederek, yurtdışı basınında da tam kapsamlı servis verebilme özelliğine sahiptir.