• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

26 Şubat 2024 - 03 Mart 2024 04.03.2024 |942. SAYI | 19. YIL

GENEL 08/03/2024

Afra Saraçoğlu Ülker Çikolata’nın yeni reklam yüzü oldu.

Ülker Çikolata’nın yeni reklam kampanyasında yıldız oyuncu Afra Saraçoğlu rol aldı.

Reklam filminde, oyuncunun bir gününe odaklanılırken, her güne tat katan çikolata keyfiyle anda kalmanın önemi vurgulandı. "Her günün en güzel anı" sloganıyla hem dijital platformlarda hem de televizyonda aynı anda yayına giren reklam filmi, Afra Saraçoğlu’nun bir gününe odaklanıyor ve her güne tat katan çikolata keyfiyle anda kalmanın önemini vurguluyor.

Korkma Ben Yanındayım dizisi başlıyor.

Senaryosunu ise Erkan Birgören’in kaleme aldığı “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin konusu İnci, burslu olarak okuduğu Ulusözler Koleji'nde parlak ve hırslı bir öğrencidir. Okulun sahibinin oğlu olan Eren Ören'in canlandırdığı Mert ile yaşadığı romantik ilişkinin ardından hamile kalır. Bir yandan yüksek öğrenim ve mesleki başarı hayallerinin peşinden koşarken bir yandan da ebeveynliğin zorluklarıyla mücadele etmeye çalışan iki gencin hayatı sonsuza dek değişir. "Korkma Ben Yanındayım" dizisi, yakında NOW ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

*İTO'nun düzenlediği 'Dr. Ali Özyurt Basında Sağlık Ödülleri'nin bu yılki kazananları belli oldu. BirGün Editörü Sibel Bahçetepe ve BirGün TV muhabiri Asena Tunca ödüle layık görüldü.
 

*360 derece entegre pazarlama iletişimi sunan Salt İletişim Grup, portföyüne iki yeni müşteri ekledi. Buna göre, plastik cerrahi sağlık grubu Esteworld ve bünyesinde Biofeline, Luis Bien ve Jeuvenile markalarını bulunduran  Opontia, yeni dönem iletişim çalışmalarını Salt İletişim Grup’a emanet etti.
 

*Bilgi ve iletişim teknolojileri şirketlerinden Acer, stratejik iletişim çalışmalarını sektörün deneyimli ismi PR House’a emanet etti.
 

*10. Televizyon Yıldızları Ayaklı Gazete Ödüllerinde Kanal D ödüle layık görüldü.
 

*Haberler.com, Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi'nde kalite ödülü aldı.
 

*Dünyanın önde gelen tahıl gevreği üreticilerinden Kellanova, Kellogg’s markalarının Türkiye’deki sosyal medya yönetimi ve dijital iletişim çalışmalarını BIG’n BOLD Creative’e emanet etti.
 

*İstanbul Anadolu Yakası’nın denize sıfır konumlanan ilk ve tek projesi olan “Vesen Yalıları” iletişim çalışmaları için Ceyda Seçkin İletişim Danışmanlığı ile el sıkıştı.

 

 

 

 

 

 

 

Şubat Ayı Medya Gündemi için Tıklayınız