• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN
Podcast Takibi
Podcast Takibi 2024

Podcast Takibi

Dijital ve geleneksel medyayı 360 derece takip eden MTM, Türkiye'de ilk kez tam kapsamlı olarak takip ettiği podcast'ler ile önemli bir içerik kaynağı sunuyor. Türkiye'nin en popüler podcast kanallarında yayınlanan yüzlerce programa erişim sağlayan Podcast takip servisi, markaların ihtiyaç duydukları konulara göre seçtikleri içerik raporlarına ulaşmayı mümkün kılıyor.

Podcastler, yoğun içerikleri ve etkileyici güçleriyle kamuoyunu bilgilendirme ve etkileme potansiyeline sahip. Bu platformda üretilen ve yayınlanan içerikler, markaların iletişim ve pazarlama stratejilerinde önemli bir rol oynamaya başladı.

Bu ihtiyaçtan yola çıkan MTM, yeni dijital mecranın özgün özelliklerini de dikkate alarak, 14 Haziran 2023 tarihi itibariyle podcast takip raporlarını müşterilerinin ilgisine sunuyor.

Podcast Takibi'nde Neleri Takip Ediyoruz?

Gündem, Aktüel, Haber, Siyaset, Ekonomi, Konuklu Programlar, Otomotiv, Sağlık, Teknoloji, Sokak Röportajları gibi programlar yayınlayan ve yüksek dinlenme ve takipçi sayısına sahip 170 farklı podcast kanalını takip edip raporluyoruz. Bu kanallar, Türkiye'de yayınlanan önemli haber ve içeriklerin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Markalar için değer arz eden bu kanallar, periyodik olarak gözden geçirilerek güncellenmektedir.

Hazırlanan Raporlar Nasıl Sunulur?

Hazırlanan raporlar anlık ve güncel olarak e-posta yoluyla sunulmaktadır. Aynı raporlara mobil uygulama ve Medyatakip.com üzerinden de 7/24 erişebilirsiniz.

Demo Yapabilir Miyiz?

MTM Podcast Takibi hizmeti, ilk 7 gün ücretsizdir. 7. günün sonunda memnun kalmamanız durumunda sözleşmeyi iptal etme hakkınız bulunmaktadır.

 

a
b
c