Televizyon Takibi

Televizyon Takibi
Televizyon Takibi 2021

Markaların televizyon mecrası üzerinden, imaj, konumlandırma ve kendini ifade etme yönündeki çalışmalarının yansımalarını ölçmek ve belirlenen stratejiye uygun yol alınıp alınmadığını tespit etmek için MTM’nin yapay zeka destekli dijital takip sistemi, tüm kanalları 7 gün 24 saat framelerine ayırarak inceler ve raporlar. TV Editörleri tarafından kontrolden geçirildikten sonra ise hızla ilgilisine ulaştırılır.

  • Eş zamanlı mail gönderim imkânıyla haberlere anında erişim.
  • Nitelikli ve kaliteli içeriği ile zaman kazandıran Günlük Haber Özetleri Servisi.
  • Kriz zamanlarında, müşteriyi hissederek, yansımalarından hızlı haberdar etme.
  • Kurumlara özel sunum alternatifleri.
  • Kurumsal Arşiv hizmeti.
  • Online analiz imkanı.

TV kanallarında hakkınızda yayınlanan her türlü haber ve yorumlardan, anında haberdar olun…

MTM, tüm ulusal kanalları ve bölgelerinde en çok izlenen yerel/bölgesel TV kanallarını kaydeder. Bu kanallarda yayınlanan her haber/yorum, yapay zeka desteği ile raporlanarak sınıflandırılır. Raporlanan haberler/yorumlar, yayın bilgileri ve görüntüleri ile birlikte sisteme aktarılarak müşterinin bilgisine sunulur.

Sisteme aktarılan haberler, talep üzerine kullanıcıya anlık mail olarak da gönderilir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, gelişmelerden haberdar olun!

  • MTM’nin özel medya takip otomasyonunun sunduğu temel avantajlardan biri de, aktarılan her haberin sistemde eş zamanlı gösterilebilmesi ve izlenebilmesidir. Bu durum, sistemi daima güncel tutmakta ve müşteri günün hangi saatinde isterse, sisteme aktarılmış yeni haberlerine ulaşabilmektedir.
  • MTM’nin medya takip servislerine, zamandan ve mekandan bağımsız olarak, dünyanın neresinde olursanız olun, günün 24 saati kolayca ulaşabilirsiniz.

Müşterinin ihtiyacına uygun özel sunum alternatifleri…

Kullanıcı dostu servisler üretmeyi temel prensiplerinden biri olarak belirleyen MTM, Televizyon Takibi sunumunda da çeşitli sunum alternatifleri önerir. Bu servislerden başlıcaları;

  Online Sunum: Dünyanın neresinde ve hangi saatinde olursa olsun, tüm basın yansımalarına hızlı ve kolayca erişim imkanı.

  Günlük Haber Özeti Bülteni: Marka ve rakipleri ile ilgili basında yer bulan haber ve yazılar, konularına göre gruplandırılarak, özetlenir ve kısa bir rapora dönüştürülür. Rapor her sabah 08:00 itibariyle müşterilere servis edilir. Böylece abonelerimiz, birbirinin aynısı olan haberleri tek tek okumak ile zaman kaybetmez ve tüm yansımaları çok daha hızlı kontrol etme fırsatı yakalar.

  Günlük Haber Servisi (Mailing): Marka ve rakipleri ile ilgili gazete ve dergilerde yayınlanan tüm haber ve yazılar, marka ayrımına göre listelenerek, her sabah e-mail olarak müşteriye ulaştırılır.  

  İntranet: Müşterinin, hizmet aldığı konuyla ilgili tüm basın yansımaları, her sabah kurumun intranetine yüklenir. Kurum, intranetinde bu haberleri istediği gibi düzenleyerek, iç kullanımına sunar.

  Arşiv CD/DVD’si: Basın yansımaları, MTM’nin özel yazılımı ile CD/DVD; yansımaların yoğunluğuna ve ihtiyaca göre ise USB bellek veya dış bellek (external harddisc) olarak müşterinin adresine teslim edilir.