Kurumsal Çözümler

Kurumsal Çözümler
Kurumsal Çözümler 2021

  Kurumsal Arşiv/Celsus

Tüm medya mecralarının, doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde taranması, kayıt altına alınması ve sistemli bir şekilde takip edilmesi, kurum ve kuruluşların bugünü ve geleceği için ihtiyaç kaynağıdır.

Nasıl ki kendi hafızanızda anında geçmişe giderek kendinizle ilgili bir şeyi hatırlıyorsunuz ve sürekli hafızanıza yeni şeyler ekliyorsunuz, işte şirketlerin de böyle bir hafızaya ihtiyacı var.

Celsus da tam olarak bu ihtiyaca karşılık geliyor. Celsus bir şirketin hafızasını oluşturuyor. Celsus sayesinde firmanın/markanın kimliğini oluşturan tüm geçmişi istediği zaman ulaşabileceği kolaylıkta ve hızda elinin altında duruyor. Ayrıca hafızaya her yeni veri girişinde güncelleniyor, hafıza canlılığını koruyor.

CELSUS Nedir?

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan MTM, firmaların arşiv ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Celsus programını geliştirdi. Adını İzmir Efes’te bulunan antik kütüphaneden alan bu program, firmaların kendilerine özel arşivinin oluşturulması amacıyla tasarlanmıştır.

MTM, her gün takip ettiği binlerce haberi abonlerinin ihtiyaç duyduğu nitelikli veriye dönüştürür. Kayıt altına alınan bu veriler, CELSUS sayesinde oluşan entegre yapı sayesinde, kurumların kendi arşivine günlük olarak aktarılır. Kullanıcılar İnternet bağlantısına bile gerek olmadan bilgisayarlarına yükledikleri Celsus Programı sayesinde istedikleri haber ve görüntüye direkt olarak ağa bağlanarak en hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

CELSUS ile neler yapılabilir?

  • Kurumun ve iştiraklerinin medya arşivi tutulabilir. (Zaman- Yayın ve içerik bazlı her türlü çapraz filtrelemeler yapılabilir)
  • Günlük Medya takibi yapılabilir.
  • Günlük performans ve yönetici raporları oluşturulabilir (PDF- HTML- EXCEL..)

  Özel Arayüz

Medya takip hizmetini, kurumsal kimliklerine uygun bir ara yüzde görmeyi tercih eden kurumlara özel geliştirilen “Özel Ara yüz” yazılımı, standart hizmet sunumunun kurum ihtiyacına uygun olarak yeniden tasarlanmasını içerir.

  İntranet çözümleri

Kurumların medya yansımalarını kendi intranetlerinde sunmaları için geliştirilen özel bir yazılımdır.

 Mobil Çözümler

MTM, Mobil uyumlu arayüzü ve mail şablonları, IOS ve Android uygulamaları ile kullanıcılarına Web ve mobil üzerinden servis vermektedir.