• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

İşe Alım Süreci

Gücünü çalışanlarından alan şirketimizin işe alım sürecinde en önemli hedefi, nitelikli insan gücünü kuruma kazandırmaktır.

Bu doğrultuda amacımız, adil bir değerlendirme yöntemiyle ilgili pozisyonların gerektirdiği niteliklere uygun adayları istihdam etmektir.

Açık pozisyonlarımızın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Uygun adaylar, ikinci görüşmelerini Birim Yöneticisi ile gerçekleştirmektedir.

Referans araştırmalarının ardından tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemek için sürekli, geliştirilebilir ve proaktif bir eğitim anlayışı benimsiyoruz. Eğitim içeriklerimiz; çalışanlarımızın, kurumsal müşterilerin ve nihai müşterilerin değişen ve gelişen dünyaya paralel değişen ihtiyaçlarına uygun olarak güncellenmektedir.

Medya Takip Merkezi MTM'de, izleme değerlendirme faaliyetleri ile nihai müşteri memnuniyeti, kurumsal müşteri memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti sağlanması ve arttırılması hedeflenmektedir.

Bu nedenle “Kalite” ve “Kaliteli Hizmet” anlayışı tüm çalışanların doğal bakış açısı olarak benimsenmiştir.

İzleme ve Değerlendirme faaliyetlerinin çıktıları, eğitim ve gelişim, ücret yönetimi ve ödüllendirme, kariyer yönetimi gibi diğer kritik süreçlere girdi sağlamaktadır.

Bu nedenle özel bir ekip ile düzenli ve sürekli olarak ölçümlemeler yapılmakta, sonuçlar analiz edilerek gerekli aksiyon planları oluşturulmaktadır.