• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN
İstihbarat Takibi
İstihbarat Takibi 2024

İstihbarat Takibi

İstihbarat Takibi

Adınızın, şirketinizin, markanızın veya ürününüzün bulunduğu sektör, rekabet veya piyasaya dair yeni  bilgilerden, haberdar olma ve buna yönelik riskleri, fırsatları değerlendirebilecek nitelikte eylemlilikler gerçekleştirme haline ve bundan haberdar olacak her türlü kaynağı, özellikle medya kaynaklarını izleme, raporlama ve  sınıflandırma haline ise “İstihbarat Takibi ”denir.

İstihbarat Takibi paketlerimizde, tüm dünyada dijital, basılı, sesli ve görüntülü açık kaynaklarda yer alan haber, reklam ve içerikleri takip eder, raporlarız.

İstihbarat Takibi ve Raporlama Hizmetlerimizle  Rekabet Takibi, Rakip Analizleri, Sektör Raporları, Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Fırsat Yönetimi, Yatırım Raporları, Çevre ve Sürdürülebilirlik Raporları gibi çalışmalarınızda referans olacak nitelikli bilgiye erişebilir, stratejilerinize yön verebilirsiniz. 

Kapsama alanımız; Yurt içi ve Yurt dışı 

İzlediğimiz kaynaklar ; Gazete, dergi, yerel basın, haber siteleri, tematik siteler, sosyal ağlar, bloglar, sözlükler, şikayet siteleri, Televizyon kanalları, youtube video ve içerikleri, radyolar, poadcastler, haber ajansları, etkinlikler...

 Örnek Vaka 

Hizmetler

İstihbarat Raporu Örnekleri

Makaleler 

a
b
c