• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

Teknoloji / MTM AI

Medya takip ve ölçümleme sektörü, yapısı gereği, büyük teknoloji yatırımları ve özgün çözümler gerektirir. Bu nedenle MTM, teknik altyapısının geliştirilmesi ve iyileştirilmesine yönelik çalışmaları, öncelikli yatırım alanı olarak belirlemiştir.

Bunun sonucu olarak MTM, teknolojiyi en etkili şekilde kullanan kuruluş olarak öne çıkıyor, sektörünün gelişmesinde de öncü rol üstleniyor.

2002 yılında kendi yazılım ekibini oluşturarak tüm üretim birimlerini entegre eden ve verimlilik odaklı çalışmayı hedefleyen MTM, teknik altyapısını geliştirme ve iyileştirme yolunda önemli adımlar attı. Türkiye'deki medya takip şirketleri arasında ilk ve tek bakanlık onaylı Ar-Ge Merkezi'ni kurarak sürekli geliştirilen özel yazılımlarıyla butik hizmet sunma ve hızlı yanıt verme kabiliyetiyle sektörde öne çıktı.

2017'den bu yana teknolojisini Ar-Ge Merkezi kapsamında sürdüren MTM, medya takibi alanında üstün teknolojili otomasyon sistemlerini TÜBİTAK onaylı Ar-Ge projeleriyle geliştirdi.

Bugün ise MTM AI ile sektörde yeni bir döneme adım atmış bulunuyoruz. Yapay zeka destekli ve veriye endeksli yaklaşımımız, iletişim dünyasının yenilenen ihtiyaçlarını her daim karşılayan güçlü altyapımızla geleceğe doğru güvenle ilerliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sektördeki liderliğimizle, sektörel yenilikleri şekillendiriyor ve MTM AI'nın benzersiz katkılarıyla işimizi geliştirmeye devam ediyoruz.