• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

01 Temmuz 2024 - 207 Temmuz 2024 08.07.024 |956. SAYI | 19. YIL

GENEL 10/07/2024

Lay’s’in Demet Evgar’lı reklam filmi yayında.

Demet Evgar’ın rol aldığı Lay’s’in yepyeni fırından lezzeti “Lay’s Fırından 7 Baharat Çeşnili” reklam filmi ile ekranlarda yerini aldı. Bir set çalışanının Demet Evgar’ın elinde gördüğü cipsi sormasıyla başlayan reklam filmi, Demet Evgar’ın büyüleyici anlatımıyla devam ediyor. Özenle seçilen patateslerin baharatlandığı ve fırınlandığı vurgusu yapılan reklam filmindeki enerjik ve dinamik sahneler, izleyicilere ürünün hemen tatma isteği uyandırıyor.

THY, Milli Takım için reklam filmi hazırladı.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda bu akşam TSİ 22.00'da Avusturya ile karşılaşacak A Milli futbol Takımı’na bir destek de Türk Hava Yolları’ndan geldi. Millilerin resmi sponsoru Türk Hava Yolları, oynayacak mücadele öncesi ay-yıldızlılara başarılar dilediği bir reklam filmi yayınladı.Filmde kullanılan uçağın pilot koltuğunda A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella yer aldı. Reklam filminde, kalkış esnasında yapılan anonsta ise "A Milli Futbol Takımımıza zafer için çıktıkları bu yolculukta başarılar dileriz" ifadeleri kullanıldı.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

-Hayat’ın bebek bakım markası Molfix, yeni dönem iletişim çalışmaları için Salt İletişim Grup ile anlaştı.

-Çilek Mobilya’nın yeni dönemde birlikte çalışacağı kreatif ajansı Digital Panorama oldu.

-İnsan kaynakları süreçlerini tek bir platformdan yönetmeyi sağlayan Passgage’in tüm stratejik iletişim çalışmaları PİAR İletişim tarafından yürütülecek.

-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 1989 yılından bu yana verdiği Basın Özgürlüğü Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. Kazananlara linkten ulaşabilirsiniz. (https://l24.im/c2Me)

-BMS WIRE stratejik hamleler yapacağı 2024 -2025 yılında kreatif marka yönetimi, kampanya çalışmaları, sosyal medya yönetimi ve dijital strateji çalışmalarını RiseCreative ile birlikte yürütecek.

-Gold Moon Awards Medya Ödülleri’nde Number1 Medya Grubu iki ödüle layık görüldü.

-Bilim odaklı, yapay zeka destekli tedarik zinciri analitiği şirketi Calculum ve işletme sermayesi optimizasyonunda uzmanlaşmış fintech platformu Faturalab, tedarik zinciri yönetimini dönüştürmeyi amaçlayan stratejik bir ortaklık kurdu.

-Decathlon, yeni dönem iletişim çalışmaları için CANVAS İletişim ve Danışmanlık ile anlaştı.