• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

04 Mart 2024 - 10 Mart 2024 11.03.2024 |943. SAYI | 19. YIL

GENEL 15/03/2024

 

Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu’ dizisinin 1. bölümü başlıyor.

Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın üstlendiği, senaryosunu İsa Yıldız, Uhud Tekin ve Abdülselam Durmaz’ın kaleme aldığı ‘Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu’ dizisinde Mahmud, kadı naibi olarak atandığı Bursa’ya ailesi ile birlikte yerleşir. Adalet konusunda taviz vermeyen Mahmud’u önemli sınavlar beklemektedir.Mahmud, Kahire’den Bursa’ya kadı naibi olarak atanır. Şehirde adaletin tesisi için Kadı Nazırzade ile birlikte çalışırken, Şeyh Üftade ile tanışır. Kadı olma hayalleri kurmuş ve bunu başarmıştır. Ancak Üftade hazretleri ona bambaşka bir hayatın kapılarını aralayacaktır…


Ekranların sevilen yüzleri Duru Gıda için kamera karşısına geçti.

Lezzetten ödün vermeyenler için kalite ve uzmanlığı ile Duru Gıda, dört dörtlük beslenme için hafta en az dört kez Duru diyerek izleyicinin karşısına çıkıyor.

Reklam filmlerinde popüler müzik dünyasının vazgeçilmezi Gülben Ergen, sinema dünyasının sevilen yıldızı Perihan Savaş, genç ve dinamik oyuncu Jessica May, televizyonun sevilen yüzü Zahide Yetiş, tarzıyla dikkat çeken Yasemin Baştan ve küçük oyuncu Azra Aksu bulunuyor.

Duru Gıda'nın yıldızlarla dolu reklam filmleri, hem dijital platformlarda hem de televizyonlarda yer alıyor. 

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER 

*Ekol TV,  yeni transferi deneyimli ekran yüzü Duygu Kaya oldu. Habertürk’ten geçtiğimiz ekim ayında istifa eden Duygu Kaya Ekol Tv bünyesine katıldı.
 

*Turkcell’in iletişim faaliyetlerini yürütecek yeni ajansı belli oldu. Turkcell’in iletişim çalışmalarını Mart ayıyla birlikte desiBel Ajans yürütmeye devam edecek.
 

*Ezel Kozmetik markalarından Dermokil yeni dönemde işbirliği yapacağı iletişim ajansını seçti. Buna göre, Dermokil’in iletişim ajansı Bees Communications Management (BCM) oldu. BCM yeni dönemde Dermokil’in iletişim stratejisi, PR çalışmaları ve proje geliştirme çalışmalarını yürütecek.
 

*Porland, iletişim faaliyetlerini Brandworks İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.
 

*Narmanlı Han markalaşma sürecinde ve dijital tüm süreçlerden sorumlu ajansını Ajans Replik olarak belirlendi.
 

*Influencerlar ve markalar arasına köprü kuran İstanbul merkezli INFLOW, Türk Hava Yolları ve İGA İstanbul Havalimanı ile gerçekleştirdiği influencer projeleriyle Digiday Avrupa Ödülleri ve Stevie Ödülleri’nde toplam 21 ödüle layık görüldü.
 

*Selpak, yeni dönem kreatif çalışmalarını emanet edeceği ajansı belirledi. Markanın tercihi Liberté İstanbul oldu.
 

*Türkiye’nin yerli sermayeli uluslararası ilaç şirketi Nobel, iletişim faaliyetlerini Medyaevi İletişim’e emanet etti.
 

*Paybyme iletişim çalışmalarını UPDATE İletişim’e emanet etti.

 

 

 

 

 

Şubat 2024 Aylık Medya ve İletişim Dünyası Raporunu görüntülemek için tıklayınız.