• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

06 Mayıs 2024 - 12 Mayıs 2024 13.05.2024 |952. SAYI | 19. YIL

GENEL 16/05/2024

Hayat Finans'ın Burak Özçivit'in rol aldığı yeni reklam filmi yayınlandı.

Ünlü oyuncu Burak Özçivit’in rol aldığı Hayat Finans’ın 'Banka ama Başka' temalı reklam filmi yayınlandı. Reklam filminde, ünlü oyuncunun günlük hayatındaki koşuşturma ve yoğunluğa dijital olarak nasıl uyum sağladığı birbirinden farklı sahnelerle ekrana taşınıyor.

Türkiye’nin lisanslı ilk dijital bankası Hayat Finans’ın 'Banka ama Başka' temalı ilk reklam filmi yayınlandı. 'Şube yoksa masraf yok, masraf yoksa fayda çok' diyen banka, alışılmış bankalardan başka olduğunu dikkat çekici bir reklam kampanyasıyla izleyiciye aktarıyor.

THY'nin Jose Mourinho'lu reklam filmi yayınlandı!

Türk Hava Yolları, (THY) dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile UEFA Şampiyonlar Ligi 2024 finali için çektiği reklam filmini yayınladı. THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, reklam filmi şirketin resmi sponsoru olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi'nin 2024 Londra Finali için çekildi. Filmde, THY'nin uçak içi hizmetlerini deneyimleyen Jose Mourinho, zorlu bir satranç müsabakasında galip geliyor. Mourinho, THY'nin "Business Class" mutfağının sunduğu gurme lezzetleri tadarken aynı zamanda canlı olarak UEFA Şampiyonlar Ligi maçı izliyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

-Anavarza Bal ve Salamis Bay Conti Resort medya iletişim faaliyetlerini Tılsım İletişim’e emanet etti

-Alarko Tarım Grubu, iletişim faaliyetlerini 2024 yılı itibarıyla ORS İletişim’e emanet etti.

-TürkMedya'da üst düzey bir atama gerçekleşti. TürkMedya Dijital Genel Yayın Yönetmenliği'ne Serkan Fıçıcı getirildi.

-Erkan Kızılocak, Forbes Türkiye’de kıdemli editör pozisyonuna atandı. Pınar Karahan, Forbes Türkiye’de kıdemli editör pozisyonuna atandı.

-4. Uluslararası Zirve Ödüllerinde NTV sunucusu Burcu Kaya da "Yılın Zirvedeki Kadın Haber -Sunucusu" ödülüne layık görüldü.

-Eğitim odaklı bir merkez olarak çağdaş bir çiftlik ve otel mantığıyla hizmet vermekte olan, doğa severlerin favorisi Narköy, iletişim çalışmalarını Pura Vida İletişim’e emanet etti.

-Birleşik Arap Emirlikleri, turizmi desteklemek amacıyla Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ile bir işbirliği anlaşması imzaladı.