• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

11 Mart 2024 - 17 Mart 2024 18.03.2024 |944. SAYI | 19. YIL

GENEL 22/03/2024

 

atv’de Yaban Çiçekleri dizisi başlıyor.  

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı "Yaban Çiçekleri" dizisinde Acı bir kaybın yıllar sonra bir araya getirdiği Kılıç ve Ela'nın yeniden kendilerinden saklanan gerçeklere, aileleri arasındaki engellere rağmen aşklarına sahip çıkma mücadelesini etkileyici bir anlatımla ekrana taşıyacak olan Yaban Çiçekleri çok yakında atv'de.

Kadrosunda; Akın Akınözü, Aslıhan Malbora, Büşra Pekin, Serhat Teoman, Halil Babür, Bige Önal ve Tilbe Saran ve Arif Pişkin gibi birbirinden değerli isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Aydın Bulut'un oturuyor.

Elden iyilik gelir…

Medicana Sağlık Grubu, 14 Mart Tıp Bayramı’nı yeni reklam filmiyle kutladı.

30 yılı aşkın deneyimiyle sağlık sektöründe faaliyet göstermeye devam eden Medicana Sağlık Grubu, 14 Mart Tıp Bayramı’nı “Elden İyilik Gelir” söylemini sahiplenen yeni reklam filmiyle kutluyor.

“Zor zamanlarda elden ne gelir?” sorusuyla açılan filmde sağlık çalışanlarının hastalara fedakârca uzattığı eller odağa alınıyor; emeğini, bilgisini ve yüreğini hastalarına adayan sağlık çalışanları onurlandırılıyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

*EFI Automotive, stratejik iletişim, halkla ilişkiler çalışmaları ve sosyal medya yönetimi danışmanlığı için Canyaş İletişim’i tercih etti.
 

*Türkiye Çevre Eğitim Vakfının kuruluşunun 30’uncu yılı dolayısıyla düzenlenen törende Anadolu Ajansı Çevre Haberleri Müdürlüğü (Yeşilhat) vakfın çalışmalarına en fazla yer veren medya kuruluşlarından biri olarak ödüle layık görüldü.
 

*Lüks hazır giyim markası Beymen, yeni dönem iletişim çalışmalarını Effect BCW ile yürütme kararı aldı.
 

*M.A.R.K.A’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Sektörün deneyimli isimlerinden Gökhan Akbay, ajansın müşteri ilişkileri ve newbiz’inden sorumlu ajans başkan yardımcılığına getirildi.
 

*2018 yılından bu yana İhlas Haber Ajansı istihbarat biriminde muhabirlik görevini yürüten Yunus Emre Şeker, kurumdan ayrıldığını açıkladı.
 

*Anadolu Ajansı Çevre Haberleri Müdürlüğü, vakfın çalışmalarına en fazla yer veren medya kuruluşlarından biri olması dolayısıyla ödüle layık görüldü.
 

*Avrupa Gazeteciler Federasyonu (EFJ) Başkanvekili Mustafa Kuleli Bir TV’nin yeni Genel Müdürü oldu.
 

*İş hayatındaki 50’nci yılını kutlayan Ahmet Pura sekizinci kez derneğin başkanlığını yürütecek.
 

*Teknosa, dijital iletişim çalışmalarını Sharpcake’e emanet etti.
 

*İntema, dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin İstanbul ile yeni bir iş birliğine imza attı.