• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

17 Haziran 2024 - 23 Haziran 2024 24.06.024 |955. SAYI | 19. YIL

GENEL 27/06/2024

 

DeFacto x Afra Saraçoğlu işbirliğinin reklam filmi yayınlandı.

Moda markası DeFacto, elbise koleksiyonunu marka yüzü Afra Saraçoğlu‘nun kamera karşısına geçtiği yeni reklam filmiyle tanıtıyor. Afra Saraçoğlu’nun sezonun trendlerini kucaklayan renkli elbiselerle kamera karşısına geçtiği reklam filminde marka, hedef kitlesini girdikleri her ortamda ayrıcalıklı hissederken kendi tarzlarını yansıtmaya ve havalı olmaya davet ediyor. Şehrin farklı noktalarında hareketli anlarda da elbise şıklığının mümkün olduğuna vurgu yapan filmin yönetmenliğini Asitane Studio’dan Sinan Güven üstleniyor.

Deborah Milano’nun marka yüzü Hilal Altınbilek oldu.

Türkiye’nin sevilen kişisel bakım ve güzellik perakende zinciri Watsons Türkiye, başarılı oyuncu Hilal Altınbilek ile büyük bir iş birliğine imza attı. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Altınbilek, Deborah Milano’nun ilk Türk marka yüzü oldu. Deborah Milano’nun “Güzelliğini Parlatacak O Gloss Bu Gloss!” sloganıyla yola çıktığı kampanya, markanın Hilal Altınbilek ile muhteşem uyumunu da gözler önüne seriyor. Altınbilek, ışıltısını Deborah Super Gloss’a bağlıyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER


-İstiklal Gazetesi’nde yaptığı özel haberler ile dikkat çeken gazeteci Arzu Erdoğral Samimi Haber’le anlaştı.

-Çankaya Belediyesi Semt Tiyatroları, 11. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri'nde, "Yılın Projesi" ödülüne layık görüldü.

-Gree Klima, iletişim faaliyetlerini omg! iletişim’e emanet etti.

-Nutreco’ya bağlı Trouw Nutrition Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını bir kez daha İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

-TikTok, yeni sosyal medya uygulaması "Whee"yi yayınladı. Türkiye'de de erişime açılan uygulama, kullanıcıların sadece fotoğraf paylaşmalarına imkan tanıyor.

-Youtube, VPN kullanarak kendi ülkelerine göre daha ucuz olan Ukrayna ve Türkiye gibi ülkelerin Premium'larını kullanan izleyicilerin, aboneliklerini iptal etti.