• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

18 Mart 2024 - 24 Mart 2024 25.03.2024 |945. SAYI | 19. YIL

GENEL 29/03/2024

Bugün iyi, yarın daha iyi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), daha iyi bir gelecek için hayata geçirdiği projeleri paylaştığı yeni bir reklam kampanyası başlattı. Marka elçisi Boran Kuzum’un başrolde olduğu “TEB Etkisi, Bugün İyi Yarın Daha İyi” kampanyası 15 Mart itibarıyla televizyon kanallarının yanı sıra dijital platformlarda da yayına girdi. İyiliğe verilen desteğin ya da küçük bir hareketin sadece bugünü değil geleceği de pozitif yönde etkilediğinin vurgulandığı reklam kampanyasında; TEB’in sürdürülebilir tarıma ve yenilenebilir enerji yatırımlarına desteği, kadın girişimcilere sağladığı danışmanlık ve finansal destekler, çevreci taşıt kredileri ve TEB Aile Akademisi’nde sunulan çevre ve iklim okuryazarlığı eğitimleri anlatılıyor. 

Dynavit’ten “Başaracaksa Başaracak!” reklam filmi yayınlandı

Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit’in kadınlara birlik ve destek mesajı veren yeni reklam filmi yayında! #basaracaksabasaracak jingle’ı ile yayınlanan reklam filmi; cesur, pes etmeyen, kendine güvenen ve birlikte başaran tüm kadınlara destek mesajı veriyor.

Dynavit; 1966’dan beri kadın voleybolunun destekçisi olan Eczacıbaşı Spor Kulübü iş birliği ile hazırlanan yeni reklam filminde; azmi ve cesaretiyle tüm zorlukların üstesinden gelen kadınlarımızın en büyük destekçisi olarak her zaman yanlarında olduğunu vurguluyor. 

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER 

*İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), iletişim çalışmalarını İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.
 

*Doruk Un, perakende markası PanPan Un ve HoReCa pazarını domine eden PanPan Profesyonel markasıyla Mutfak Sanatları Akademisi’nin iş ortakları arasına katıldı.
 

*ANKA Haber Ajansı'nın yeni Genel Yayın Yönetmeni Kenan Şener oldu.
 

*Sektörün deneyimli isimlerinden biri olan kameraman Osman Baytürk, Show Haber Ankara ekibine katıldı.
 

*4 yıldır Kanal7 Haber Dairesi’nde görev yapan tecrübeli muhabir Cihan Ünal, kanalın İstihbarat Şefliği görevine getirildi.
 

*Deneyimli gazeteci Ali Burak Ersemiz, kariyerine MPR İletişim Danışmanlığı şirketinde önemli markaların 'Medya Direktörü' olarak devam edecek.
 

*Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ’nin 2023 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’nde, Demirören Haber Ajansı (DHA) ekipleri iki dalda ödüle layık görüldü.
 

*Sabah Gazetesi flaş bir transfer gerçekleştirdi. Milliyet Gazetesi’nde uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak TBMM Büro Şefliği yapan Önder Yılmaz Sabah Gazetesine transfer oldu.
 

*İsveç merkezli kozmetik markası Celenes by Sweden, yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını Idecon Idea&Congress’e emanet etti.
 

*Avon, yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Aristo İletişim’i tercih etti.
 

*Ev bakım & temizIik ürünIeri sektöründe Türkiye’nin en büyük üç üreticisinden biri olan Beyaz Kağıt’ın yeni dönemdeki stratejik iletişim çalışmalarını Excel İletişim   ve Algı Yönetimi yürütecek.