• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

20 Mayıs 2024 - 26 Mayıs 2024 27.05.2024 |953. SAYI | 19. YIL

GENEL 31/05/2024

Lova Yatak’ın yeni marka yüzü Simge oldu.

Lova Yatak’ın marka yüzü pop müziğin sevilen ismi Simge oldu. Ünlü şarkıcının ‘’Miş Miş’’ adlı şarkısını Lova Yatak için yeniden yorumladığı reklam filminde, markanın yeni sloganı “Benim Rahatım, Lova Yatağım” öne çıktı. Doğanlar Mobilya Grubu’nun uyku markası Lova Yatak’ın yeni reklam filminde marka yüzü pop müziğin sevilen ismi Simge oldu. Simge’nin kamera karşısına geçtiği reklam filminde, herkesin rahatlık ve kaliteli uyku arayışını karşılayan Lova Yatak’ın, özel tasarımları, teknolojileri ve kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik sunduğu uyku deneyimi dikkat çekiyor.

Asperox’un yeni reklam filmi yayınlandı.

Asperox ve Peros’un üreticisi Beyaz Kağıt, 5 yıldır üzerinde çalıştığı ve bulaşık yıkamada ezberleri bozan yeni bulaşık makinesi deterjanı Asperox Sparx’ı tüketicilerle buluşturuyor.  Sparx reklamında ekranların sevilen yüzü  İlker Ayrık rol alıyor. Reklam filminde ev hanımlarının temizlikte sıkça kullandığı doğal bileşenler sirke, limon ve karbonat içeren Sparx’ın güçlü yağ çözücü formülüyle bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştireceğine vurgu yapılıyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

Türkiye’de ürettiği güneş panellerini dünyanın birçok noktasına ihraç eden HT Solar Enerji yeni dönem iletişim çalışmaları için Salt İletişim Grup ile anlaştı.

-MooF Dijital Reklam Ajansı, müşteri portföyüne iki yeni bir marka ekledi. Organik cilt ürünleri sunan Mis Bahçe ve Lova Pırlanta, dijital reklam süreçlerini yönetmek üzere MooF Dijital ile anlaştı.

-Toplamda 6 oteli bulunan önümüzdeki günlerde yeni otel projelerini de hayata geçirecek olan Akra Hotels, Brandlift’in müşteri portföyüne katıldı.

-Ziraat Bankası ile el sıkışan ajans, yeni dönemde bankanın yurtiçi iştirakleri olan Ziraat GYO, Ziraat Portföy, Ziraat Spor Kulübü, Ziraat Yatırım, Ziraat FX, Ziraat GSYO, TZH Vakfı, Ziraat Filo, Ziraat Teknoloji’nin yanı sıra yurtdışı iştirakleri Almanya, Azerbaycan, Bosna Hersek, Gürcistan, Karadağ, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Türkmenistan şubeleri ile Bahreyn, Bulgaristan, Irak, İngiltere, KKTC, Kosova, Suudi Arabistan ve Yunanistan’ın içinde yer aldığı web sitelerinin altyapı değişikliği, geliştirmesi ve destek hizmetlerini üstlenecek.

-Türkiye Marka Zirvesi, Altın Marka Ödülleri sahiplerini buldu. Gülseven Medya Grubunabağlı tv100 iki ödüle layık görüldü.

-İstanbul İş İnsanları Derneği'nin düzenlediği 8'inci Türkiye Marka Zirvesi'nde Demirören Haber Ajansı (DHA) 'Yılın Haber Ajansı' olurken, CNN Türk de 'Yılın Haber Kanalı' ödülüne layık görüldü.