• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

22 Nisan 2024 - 28 Nisan 2024 29.04.2024 |950. SAYI | 19. YIL

GENEL 03/05/2024

Milli Voleybolcu Zehra Güneş “Her Adımım Olay, Her Adımım Deichmann" sloganı ile yeni reklam yüzü oldu.

Her Adımım Olay, Her Adımım Deichmann" sloganıyla tüm gözleri üzerine çeviren  Zehra Güneş,  Deichmann'ın yeni lansman kampanyasının yıldızı oldu. 2024 İlkbahar-Yaz koleksiyonu  için kamera karşısına geçen milli voleybolcu 7’den  70’e herkese dokunurken;  sokak modasını yansıtan, sofistike, tarz, genç ve  trendleri yakalayan  özgürlükçü bir ruhu yansıttı. Reklam filmi; tarzını zirveye taşımak isteyenlerin ilham kaynağı oldu. Zehra Güneş çekimlerden duyduğu keyfi dile getirirken; reklam filminin oldukça iddialı olduğunu vurguladı.

Kanal D’nin Yalan dizisi yakında başlıyor.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği yeni dizi Yalan’ın ilk tanıtım filmi görücüye çıktı.

“Abla, Hazal sana emanet.” cümlesi ile başlayan tanıtıma, Aslıhan Güner’in hayat verdiği Melike karakterinin tutuklanarak cezaevine girmesi ile başlayan dramatik sahneler damga vurdu. Yıllar sonra cezaevinden çıkarak kızına kavuşan Melike’nin aslında bir yalanın içinde olduğuna dair ipuçlarının da ekrana geldiği tanıtım güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekti.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

*Ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TV'den ayrılacağını açıkladı.  

*Yamaha Motor’un Türkiye’deki temsilcisi Yamaha Motor Türkiye, stratejik halkla ilişkiler çalışmaları yönetimi danışmanlığı için Canyaş İletişim’i tercih etti.
 

*OPPO, Türkiye'deki stratejik iletişim süreçlerinin yönetimi için Communication Partner ile anlaştı.
 

*Telekomünikasyon sektöründeki 30’uncu yılını dolduran Turkcell‘in yeni reklam yüzü Kerem Bürsin oldu. “Her şey Turkcell’le çalışıyor, Turkcell herkesle çalışıyor” mesajının altını çizen Rafineri imzalı 30’uncu yıl kampanyasında Turkcell’in hayatın her anına eşlik ettiği vurgulanıyor.
 

*Genel yayın yönetmeni olarak görev yapan Yaşar Gürsoy ve haber müdürü Eren Çaylan'ın ardından Ankara temsilcisi İnan Demirel'in de kanala veda ettiği ifade edildi.
 

*İlaç sektöründe faaliyet gösteren Abdi İbrahim ile halihazırda 16 markası için hizmet veren Ahtapot Sosyal Medya arasındaki işbirliğinin kapsamı genişledi. Ahtapot, yeni dönemde Abdi İbrahim İlaç ve Abdi İbrahim Kariyer’in dijital iletişim çalışmalarını da üstlenecek.
 

*100 yıllık geçmişi ile İstanbul tarihinde çok özel bir yere sahip olan The Grand Tarabya Oteli, iletişim çalışmalarını Pura Vida İletişim’e emanet etti.
 

*REPİD, tüm üyelerin katıldığı toplantıda yeni yönetim kurulunu belirledi. Yapılan seçim sonucunda Ahmet Pura Yönetim Kurulu Başkanı, RD Temsilcisi Burcu Özdemir Başkan Yardımcısı, MMA temsilcisi Didem Namver Genel Sekreter, URYAD temsilcisi İlhan Uzundurukan ise Sayman olarak seçildi.
 

*Hazır giyim markası Colin’s, dijital mecralardaki kreatif çalışmalarının sorumluluğunu Serdesin’e emanet etti.