• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

25 Mart 2024 - 31 Mart 2024 01.04.2024 |945. SAYI | 19. YIL

GENEL 04/04/2024

 

Türk Eğitim Vakfı’nın yeni reklam filmi yayında.

Her yıl binlerce üniversite öğrencisi en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için kazandığı üniversiteyi bırakmak zorunda kalıyor. Türk Eğitim Vakfı (TEV), Happy People Project imzalı yeni reklam filminde bu gerçeği bir abla kardeşin duygu yüklü diyaloğu üzerinden hatırlatıyor. Tıp fakültesini kazanan kız kardeşinin okuması için kendi okuduğu üniversiteyi dondurmak zorunda kalacak olan bir ablanın konuşmasının ekrana getirildiği filmde, vakfa yapılacak bağışlarla tüm gençlerin okutulmasının mümkün olduğu vurgulanıyor.

Tabii'nin yeni dizisi "Gassal" yakında başlıyor

TRT'nin uluslararası dijital platformu tabii'nin orijinal dizisi "Gassal"da, başrolleri Ahmet Kural, Sibel Aytan, Muharrem Türkseven, Ezgi Özyürekoğlu ve Serkan Ercan paylaşıyor.

Yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği yapımın senaryosunu ise Sümeyye Karaaslan kaleme aldı .Yönetmenliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği, senaryosunu Sümeyye Karaaslan'ın kaleme aldığı dizinin çekimleri devam ediyor. Dizi, ölümle burun buruna geldikten sonra büyük bir değişim yaşayan ve ölünce kendisini yıkayacak birini aramaya başlayan gassalin maceralarını konu ediniyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

*Çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Koroplast, yeni dönem sosyal medya ve web sitesi içerik yönetimini Go Social’a emanet etti.
 

*Doğtaş Mobilya Markası ve uyku markası Lova Yatak, stratejik iletişim süreçlerinin yönetimi için Communication Partner ile anlaştı.
 

*Sarjagel.com ve araç kiralama sektöründe fark yaratmak adına yola çıkan LenaCars markaları, halkla ilişkiler çalışmaları ve stratejik iletişim ortaklığı için Motto İletişim Danışmanlığı’nı tercih etti.
 

*Ersun Yanal Vakfı, iletişim çalışmalarını 360 derece iletişim hizmetleri sunan purpose ajansı Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.
 

*Kurulduğu gündem bu yana imza attığı işlerle sektörde fark yaratan OPN Forte, 10. yılında kapsamlı bir dönüşümden geçtiğini ve yeni dönemde tüm çalışmalarını OCC Group çatısı altında gerçekleştireceğini duyurdu.
 

*Demirören Medya Grubu bünyesinde yayın yapan Milliyet Gazetesi’nde atamalar gerçekleşti.
-İbrahim Özay Şendir’in Genel Yayın Yönetmenliğine atanmasının ardından yaşanan değişikliklere bir yenisi daha eklendi.

-Gazetede Haber Araştırma Müdürü olarak görev yapan Pınar Aktaş, Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. Böylece Milliyet, yazı işleri müdürü sayısını dörtlemiş oldu.