• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

27 Mayıs 2024 - 02 Haziran 2024 03.06.024 |954. SAYI | 19. YIL

GENEL 06/06/2024

Alpet'in yeni reklam yüzü Şener Şen oldu.

Türkiye’nin akaryakıt şirketi Alpet, “Zeren Group Holding” bünyesine dahil olmasının ardından başlayan dönüşümü Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın rol aldığı reklam filmiyle duyurdu. Zeren Group Holding ile "Yeniden Başlıyoruz" diyen Alpet, Esma Sultan Yalısı’nda filmin ön izlemesini basın mensuplarıyla paylaştı. Düzenlenen toplantının açılış konuşmasına Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın yanısıra Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Seda Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın yaptı.

Salih Bademci Lexus’un RZ’in lansman yüzü oldu.

Lexus’un elektrikli modeli RZ’in Türkiye’deki lansman yüzü Salih Bademci oldu. Yer aldığı projelerle adından sıkça söz ettiren ve Türkiye’nin en yetenekli aktörlerinden biri olan Salih Bademci’nin lansman filmi de kendisinin RZ ile olan uyumu üzerine kurgulandı. Lansman filmi çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Salih Bademci ve Lexus RZ, fütüristik ve dinamik tarzıyla bütünleşirken, markayla olan iş birliğinde yeni bir sayfa daha açılmış oldu. Salih Bademci’nin Lexus ile 2 yılı aşkın süredir bir iş birliği de bulunuyordu. Geniş bir oyunculuk yelpazesine sahip olan Salih Bademci aynı zamanda lansman filmini de seslendirdi.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

-Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Teknolojileri Derneği (MDYD) ile Eriş Gıda, iletişim faaliyetlerini Brandworks İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

-Bilişim teknolojileri danışmanlık şirketi Maro, tüm iletişim çalışmalarını 360 derece iletişim hizmetleri sunan Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.

-Salt İletişim Grup, İstanbul’un Asya kökenli ilk oteli olan Shangri-La Bosphorus, Istanbul markasının iletişim faaliyetlerini yürütecek.

-Starbucks, Türkiye’deki iletişim çalışmaları için Communication Partner ile anlaştı.

-6’ncısı düzenlenen Altın İnsan Ödülleri sahiplerini buldu. CNN TÜRK iki ödüle layık görüldü.

-Nusret Kafasıbüyük, Paravizyon gazetesinde Genel Yayın Yönetmeni olarak atandı.

-Haziran ayında yayın hayatına yeniden başlamaya hazırlanan CNBC-e’nin satış ve pazarlama operasyonlarına liderlik edecek isim belli oldu. Kanalın satış ve pazarlama genel müdürlüğüne Refik Dal getirildi.

-TRT World, Telly Ödülleri'nde "Haber ve Enformasyon-Sosyal Video" kategorisinde ödüle layık görüldü.  

-Forbes Türkiye yayın hayatına başladı.

-OBSS’inyeni iletişim ajansı Good Purpose Project oldu.