• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

29 Nisan 2024 - 05 Mayıs 2024 06.05.2024 |951. SAYI | 19. YIL

GENEL 08/05/2024

Hadise Trendyolmilla’nın reklam yüzü oldu

Trendyolmilla, “Kendini Yansıt” mottosuyla farklı tarz ve beklentilere uygun, erişilebilir fiyatlı koleksiyonlarını kullanıcılarla buluşturduğu yeni uygulamasını Hadise ile çektiği yeni reklam filmiyle tanıttı.

Trendyolmilla’nın farklı tarzların buluşma noktası olma özelliğinden yola çıkan reklam filminde markanın Trendyol Man, Trendyol Curve, Trendyol Modest ve Edit by Trendyol alt markalarının karakteristik özelliklerini temsil eden oyuncular da yer aldı.

Havas İstanbul imzalı reklam filminin prodüksiyonunu Depo Film üstlenirken, yönetmen koltuğundaki isim ise Elif Kalkan.

NESCAFÉ Xpress’in reklam yüzü Edis oldu.

NESCAFÉ Xpress’in yazı sürprizlerle karşıladığı yeni reklam filmi yayına girdi. Edis’in reklam yüzü olduğu eğlence dolu filmde, “Kim Tutar Seni Kazan!” sloganıyla izleyenler, hediyelerle dolu NESCAFÉ Xpress kampanyasına davet ediliyor. Enfes tadı ve buz gibi gerçek kahve lezzetiyle gençleri harekete geçirmeyi amaçlayan NESCAFÉ Xpress’in reklam yüzü Edis oldu. Edis’in, “Demeyeyim şimdi bir şey, reklama girer.” sözleriyle başlayan reklam filmi; deniz, kum, güneş görüntüleriyle yazı şimdiden getiriyor ve yaz boyunca modları yükselteceğini hissettiriyor. Reklam filmi, Edis için yeniden düzenlenen jingle eşliğinde, gençlerin arasında geçiyor.

MEDYA DÜNYASINDAN HABERLER

*Koç Topluluğu bünyesindeki satın alma ve tedarik yönetimi şirketi KoçZer, medya hizmetlerini yeni nesil reklam ajansıyla genişletiyor. 

*Stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri ve influencer marketing hizmetleri sunan PR House, Dove Güven Projesi ile EMEA Sabre Awards 2024’te Türkiye kategorisinin kazananı oldu.

*Sporda 100. yılını kutlayan hummel Türkiye, marka yüzü Sıla Türkoğlu ile iş birliğini lansman partisiyle duyurdu.

*Bitkisel içecek markası Nilky, iletişim çalışmalarının sorumluluğunu Nova PR’a emanet etti.

*Sinpaş GYO’nun yeni dönem dijital ve sosyal medya süreçlerini yürütecek ajans Geniusland Creative oldu.

*Allianz Partners Türkiye, iletişim çalışmalarını Nakavt Reklam Hizmetleri ile yürütme kararı aldı.

*IAS, kurumsal iletişimden etkinlik yönetimine, medya ilişkilerinden lider iletişimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan UPDATE İletişim’in uzmanlığından faydalanacak.