• Medya elinizin altında!
TR
AZ
EN

Yerel Seçim Öncesi Yol Haritanızda Güçlü Bir Adım: KamuMetrik

GENEL 19/01/2024

       Sosyal medyada online varlık, günümüzde belediye ve belediye başkanları için stratejik bir öneme sahip olmuştur. Özellikle yerel seçim öncesi kamu yönetiminde kullanılmak üzere geliştirilen önemli bir aracı size tanıtmak istiyoruz: KAMUMETRİK

Kamu Metrik Raporu, kapsamlı bir değerlendirme aracı olarak, geniş bir perspektiften belediye ve belediye başkanlarının sosyal medya etkileşimini ve performansını ölçmeyi amaçlamaktadır. Bu rapor, çeşitli ölçü birimlerini kullanarak kurumların online varlıklarını analiz eder ve stratejik yönetim kararlarını destekleyecek veri odaklı bilgiler sunar.

1.      Belediye Metrikleri : Belediyelerin sosyal medya etkileşimini bölgesel düzeyde ölçmeyi amaçlar. İl ve ilçe bazında özelleştirilebilir verilerle, yerel yönetim birimlerinin online performansını inceler; karşılaştırmalı raporlar halinde sunar.

2.      Belediye Başkanları ve Aday Metrikleri:  Belediye başkanlarının sosyal medya etkileşimini ve performansını ölçmeyi hedefler. Başkanların online görünürlüğünü artırmak, vatandaşlarla etkileşimi güçlendirmek ve yönetim stratejilerini geliştirmek amacıyla başkanlar için özelleştirilmiş metrikler içerir. Bu raporda özellikle yerel seçim süresince adaylarda yer alır.

Ayrıca, Kamu Metrik Ek Paketleri ile belediyelerin medya takip ihtiyaçlarına özel çözümler sunulmaktadır. Bu paketler, geleneksel medya platformlarından dijital medyaya kadar geniş bir yelpazede etkileşimleri değerlendirmelerine olanak tanır. Bu ek paketler, "Kamu Metrik" raporlarıyla birleştirildiğinde, işletmelerin geleneksel ve dijital medyadaki etkileşimlerini bütünlüklü bir şekilde değerlendirme imkanı sunar.

Her bir metrik, doğru stratejinin temelini oluşturur. KAMUMETRİK, size bu temeli oluşturarak, kurumsal iletişim stratejinizi güçlendirmenize ve etkili bir varlık oluşturmanıza yardımcı olacaktır.