Yeni Reklam Takibi

Yeni Reklam Takibi
Yeni Reklam Takibi 2021

Günümüzde artık her sektörde, büyük ve güçlü rekabetler yaşanıyor. Kurum ve markaların kıyasıya rekabeti, birbirlerini yakından takip etmeyi de zorunlu hale getiriyor.

Kurumların rakipleri ile ilgili doğru ve sağlıklı izlenimler edinmesinin yollarından biri de, pazarlama faaliyetlerinin en destekleyici unsurlarından biri olan reklam çalışmalarını takip etmek…

MTM, reklam ajanslarının ve kurumların, yeni reklamları takip etme ihtiyacına hizmet vermek üzere geliştirdiği TV Yeni Reklam Takibi hizmetiyle, markaların rekabet gücünü artırıyor.

Rakibiniz yeni bir reklam kampanyası başlattı, izlediniz mi?
Güçlü teknolojisi ve uzman kadrosu ile TV kanallarında yayınlanan tüm reklam filmlerini inceleyerek ilk kez yayınlananları tespit eden MTM, yayın ve reklam bilgileriyle birlikte her filmi ayrı ayrı kaydederek arşivler. Her sabah, bir gün önce yayınlanan yeni reklam filmlerine ilişkin rapor, e-mail ve CD olarak MTM’nin müşterilerine ulaşır.

TV Yeni Reklam Takibi servisi aynı zamanda web üzerinden şifreli olarak da sunulur. Abone, sisteme şifresiyle giriş yaparak yeni reklam raporunu inceler ve istediğini izler; böylece ihtiyaç duyduğu bilgiye istediği her yerde ve saatte kolayca ulaşır.

TV Yeni Reklam Takibi servisini incelemeden, yeni reklam kampanyaları planlamayın…

  • Sektöre yeni bir rakip giriş yaptı, peki nasıl bir strateji izliyor?
  • Rakibiniz yeni bir reklam filmiyle ekranlarda boy gösteriyor, izlediniz mi?
  • Kullanmayı düşündüğünüz reklam stratejisi, başka bir marka tarafından mı kullanıldı?
  • Rakipleriniz yeni reklamlarında hangi mesajları kullanıyor?
  • Hangi sektörlerde, hangi markalar, yeni reklam kampanyası başlattı?
  • Markalar yeni reklam filmlerini yayınlamak için en çok hangi TV kanallarını tercih ediyor?